WYMIESZANIE KRYMINAŁU ROMANSU I POWIEŚCI DROGI? ZAPOWIEDŹ ,,RĘCE OJCA" - ALEKSANDRA JULIA KOTELA

23:14


Już lada chwila na półki trafi polska książka, której autorka nie mogąc się zdecydować, połączyła ze sobą gatunki: kryminał, romans, a zarazem powieść drogi. Jak jej to wyszło? Już niedługo się dowiemy! 

Autor: Aleksandra Julia Kotela
Premiera: kwiecień/maj 2019 r.
Wydawnictwo: JanKa

Opis:

Bohaterka powieści szuka odpowiedzi na uniwersalne pytanie: do jakiego stopnia człowiek jest odpowiedzialny za to, kim jest, kim się staje, czy w stawaniu się tym jest wolny, czy też ograniczony - genami, środowiskiem, w którym się rodzi bądź przeznaczeniem? Próbuje uporządkować swoje wnętrze i swoje życie, przemieszczając się i w czasie, i w przestrzeni, między Polską i Niemcami. Pozostaje nieustannie w drodze, co jest metaforą pragnienia przemiany. Szuka prawdy o swoim ojcu, o jego przyjaźniach i miłościach, a okruchy rzeczywistości, o które się potyka, stają się metaforą zagubienia. Autorka stawia również pytanie, czy prawda musi być wyzwalająca, czy wyjaśnienie rodzinnej tajemnicy na pewno przynosi ulgę - najbliższym ludziom, jej samej, czytelnikowi. A może chodzi tylko o to, że historię trzeba opowiedzieć, by nie zwariować?

Mam nadzieję, że czekacie równie mocno jak ja :)

Ps. 1-3 marca. Targi Poznańskie. Świadomi Wydawcy - stoisko nr 54.
Będą między innymi: profesor Czapliński (spotkanie z nim oraz z takimi osobami jak: Maglalena Knedler, Joanna Bartoń, Wojciech Pieniążek i Grzegorz Kopiec odbędzie się w sali F, pawilon 7 - początek jest w sobotę, 2 marca o 10.30). Na stoisku nr 54 odbędzie się również podpisywanie książek.
Takie książki jak "Czas pokuty" będą świeżutkie i do kupienia w bardzo promocyjnej cenie! You Might Also Like

1 komentarze

Najchętniej czytane!