[2016] OBUDŹ W SOBIE WOJOWNIKA - KONRAD GACA #7

10:52


Liczba stron: 150
Wydawnictwo: Burda Książki
Data premiery: 26.10.2016

Kiedy podzieliłam się z bliskimi wieścią o wygraniu niesamowitej książki u Stars Polska, wszyscy mi gratulowali i mówili o moim szczęściu. Ostatnio czułam jego brak w moim życiu, ale teraz widzę, że się to zmienia. Widzisz, szczęście jest czymś tajemniczym. Niektórzy doświadczają go bardziej, inni mniej. Tak już po prostu jest. Dlaczego? Tego nie wiem. Ale dziś nie chcę rozmawiać o szczęściu tylko o książce, która zmieniła moje życie o 180°C i pokazała jak znaleźć swoją motywację w życiu, a nawet może jego sens. 
Książki motywacyjne, o odchudzaniu, z fit przepisami - otaczają nas zewsząd. W księgarniach mamy do nich spory wybór. Książka o której dzisiaj napiszę nie jest kolejną, ,,zwykłą" pozycją - to powinieneś wiedzieć już na samym początku. Zapewniam cię, że nie rzucam teraz słów na wiatr. Tego trzeba doświadczyć, przeczytać, a co najważniejsze poczuć. Te emocje, garść pozytywnej energii i mnóstwa motywacji jest nie do opisania. Od tej książki bije z jednej strony naturalność, ale z drugiej strony jakaś niesamowitość, inność

Książka Obudź w sobie wojownika jest autorstwa człowieka, który odmienił życia tysięcy Polaków. Konrad Gaca to osoba, która stała się dla mnie osobą godną naśladowania. Nie jest monotonnym specjalistą żywieniowym, który wcisnął do swojej książki ,,podręcznikowe" fakty o aktywnościach fizycznych i zdrowym trybie życia. Od razu było czuć, że to co stworzył było z jego serca i życiowego doświadczenia. Jego książka nie została napisana byle jak. Jej wnętrze zostało zaplanowane z głową w sposób bardzo przejrzysty i zrozumiały. 

Książka Obudź w sobie wojownika pozwoli ci spojrzeć zupełnie inaczej na samego siebie. Nauczy jak krok po kroku osiągnąć sukces. Jak wytyczać i spełniać cele, żeby było to skuteczne. Oprócz rad dla Ciebie, Pan Konrad przełamuje bariery i przedstawia swoje prywatne życie, swoje historie, które czyta się z zapartym tchem. Dodatkowo możemy znaleźć w książce historie jego podopiecznych, które pozytywnie mnie szokowały. Po przeczytaniu książki pomyślałam sobie ,,Kurde, dziewczyno. Czasem nie możesz zrobić jednego porządnego treningu, bo ci się nie chcę, a 75 letnia kobieta, która swego czasu ważyła ponad 100kg zeszła na 53!". Ludzie przestawieni w książce stali się dla mnie ogromną motywacją. Pokazali mi, że osiągnę coś jeśli przestanę przekładać wszystko na jutro. Oni skończyli z wymówkami, zaparli się i doszli na szczyt. Udowodnili, że wszystko jest możliwe, trzeba tylko chcieć. Dlaczego więc ja nie mogę spełnić swoich celów w takim razie?

Tymi słowami, zachęcam do sięgnięcia po książkę Konrada Gacy, jeśli chcesz przeżyć niesamowitą przygodę, spróbować zmierzyć się ze swoimi słabościami i w końcu podjąć się walki z sobą samym. Zobaczysz dzięki tej książce, co chcesz tak na prawdę w sobie poprawić, na czym ci najbardziej zależy. To ona pomoże ci zajrzeć w głąb siebie i pokażę ci, że możesz wszystko, tylko powiedz, że chcesz, nie że musisz.

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Muszę zdobyć tę książkę :D
  Choco

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, przydałoby się zrzucić z 5kg. Jestem jednak osobą, która nie potrzebuje motywacji z zewnątrz Sama wyznaczam sobie cele i do nich dążę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie, ze trafiłem na Twój wpis. Ostatnio rozglądałem się za jakaś literatura z dziedziny fitness. Myśle, ze pokuszę się i kupię te książkę. Dzięki wielkie ! Www.wrobelprzemek.pl

  OdpowiedzUsuń

Najchętniej czytane!