Z HERBATĄ W RĘCE #8 O AFRYCE, MINUSACH PRACY W KSIĘGARNI, NOCNEJ PIELĘGNACJI TŁUSTEJ CERY, NOWINKACH LITERACKICH I WIELU INNYCH RZECZACH

12:03


Źródło zdjęcia - Unsplash

Przyszedł czas na kolejną dawkę linków z blogosfery szeroko pojętej. Jak zawsze będzie misz-masz tematyczny, więc myślę, że znajdziecie coś interesującego dla siebie.


Oleje to coś, co ostatnimi czasy zaczęło mnie interesować. Zwłaszcza mam tu na myśli włosy, ale i nie tylko. Poszukuję jakiś ciekawych olejów i oto znalazłam coś o czym nigdy w życiu nie słyszałam dotychczas. Ten cały olej monoi wygląda na warty uwagi produkt.


Zawsze fascynowała mnie Afryka. Oglądam pełno programów na ten temat, staram się również zacząć czytać książki, choćby podróżnicze o Afryce. Fajna jest świadomość, że gdzieś tam na czarnym lądzie jest nasza rodaczka, która pomaga tamtejszym dzieciom. Sama bardzo bym chciała w przyszłości zostać wolontariuszką i pomagać potrzebującym ludziom, zwłaszcza właśnie w Afryce, którzy praktycznie mało co mają i muszą martwić się, czy przeżyją kolejny dzień...


Zaprzyjaźniłam się bardzo z produktami, które mają w sobie dodatek węgla. Maseczki to w ogóle moja miłość, szukam jednak innych kosmetyków pielęgnacyjnych z węglem. O wspomnianych mydełkach słyszałam wiele dobrych opinii, a raczej w ogóle o Holika Holika, ale nie wiedziałam, że jest rodzaj tych mydełek, który ma w sobie zbawienny dla mojej skóry węgiel. 


Tradycyjnie, Ada zachwyciła mnie swoim pomysłem na planer. Sama nie korzystam z tego, bo jak to ja mam słomiany zapał i nie nadaję się do takich rzeczy jak planery, ale muszę przyznać, że ta walentynkowa wersja wygląda uroczo.


Ja jako książkoholik, marzę o zostaniu bibliotekarką bądź pracownicą księgarni. Zobaczymy jak się życie potoczy i na co się finalnie zdecyduję, ale mniejsza z tym. Praca w księgarni wydaje się taka łatwa, z samymi plusami. Otóż okazało się, że ma w sobie również minusy, i to nie jeden. (Wiadomo, każda praca ma plusy i minusy, okrycie Amerki Klaudia :D)


Świetny pomysł na serię postów. Można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy ze świata literatury. To takie trochę Wiadomości, tylko że konkretnie skierowane do książkoholików, którzy są ciekawi, co się ostatnio wydarzyło na świecie związanego z książkami i wszystkim powiązanym.


Wpis Anety jest moim zdaniem, zdecydowanie wart uwagi. Dowiedziałam się kilku przydatnych rzeczy z jej tekstu. Na razie u mnie jedyne co jest w pielęgnacji to żel aloesowy i tonik dla skóry wrażliwej, ale myślę, żeby podłączyć do tego również jakieś olejki, o których właśnie wspomniała w swoim poście.You Might Also Like

8 komentarze

 1. JA podobnie jak ty uwielbiam kosmetyki z węglem bo tyko one są w stanie pozwolić mi utrzymać moją mieszaną cerę w normalnym stanie bo inaczej świece się tak że pewnie widać mnie z kosmosu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Planer do pobrania mnie zaciekawił, zajrzałam już na tamtego bloga :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Nawet nie wiesz, jak bardzo miło mi się zrobiło, że znalazłam w tych linkach swoją notkę:). Mnie zainteresowały notki okołoksiążkowe, chociaż pod inne również zamierzam zajrzeć:).

  OdpowiedzUsuń
 4. Z ciekawością zajrzę na prezentowane wyżej linki.
  Najbardziej chyba mnie ciekawi o biliotekarstwie.
  Serdecznie pozdrawiam.
  https://nacpana-ksiazkami.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń

Najchętniej czytane!