Z HERBATĄ W RĘCE #1 - O BŁĘDACH W STAWIANIU CELÓW, LESIE W SŁOIKU I GALETTE Z JABŁKAMI

17:12

Zdjęcie - Pixabay

Lubię pisać luźne posty, które są szybkie w czytaniu, ale i są skarbnicą w szerokim tego słowa znaczeniu. Są zbiorem czegoś co może przydać się lub zainteresować innych. Taki zamysł jest na nową serię, która na moim blogu będzie pojawiać się w każdą sobotę. Na początku prowadzenia tego bloga, pojawiało się u mnie linkowisko, czyli zbiór najciekawszych linków z całego miesiąca, ale nie prowadziłam tej serii regularnie, bo zwyczajnie nie miałam czasem siły przekopywać całej historii przeglądarki w celu znalezienia konkretnych stron (tak, mądra ja często nie tworzyłam zakładek). W dzisiejszym wpisie m.in. o lesie w słoiku, błędach w wyznaczaniu celów i legalnych zdjęciach dla blogerów...

Jak trenować mięśnie brzucha?

Ile powinno się w tygodniu trenować tę część ciała, co jest przepisem na płaski brzuch i jakie przykładowe ćwiczenia wykonywać? O tym w króciutkim wpisie na citymag.pl

3 sposoby na kawę

Jesteście ciekawi do czego można wykorzystać resztki kawy w domowym zaciszu? Zajrzyjcie koniecznie do Szmaratki i przez chwilę poczujcie się wynalazcami kosmetyków.

Skąd brać legalne zdjęcia na bloga?

Post o bankach zdjęć robiłam już u siebie, ale z ciekawości przeczytałam wpis u CinkChat. Poznałam kilka nowych stron z darmowymi zdjęciami, więc jeśli ciekawi jesteście gdzie można znaleźć legalne zdjęcia do postów to polecam ten wpis.

Las w słoiku

Lasy w słoikach są coraz popularniejsze i wiele osób podejmuje się stworzenia ich. Sama chciałabym spróbować zrobić coś takiego. Ciekawe czy by mi wyszło? A może ktoś z was już robił taki las i chce podzielić się wrażeniami?

Błędy, które popełniasz stawiając cele

Każdy z nas ma swoje cele. Jedne większe, długotrwałe, drugie małe, które można spełniać natychmiast. Ale co jeśli żaden z naszych celów się nie spełnia? Nie wypala? Odpowiedź być może znajdziecie w tym wpisie.

Tło bokeh za pomocą Photoscape

Czas na coś z fotografii. Ten wpis udowadnia, że nie trzeba mieć Photoshopa, żeby zrobić piękne bokeh na zdjęciu. Wpis krótki, ale konkretny. Kiedyś pewnie wykorzystam ten sposób.

Galette z jabłkami i cynamonem

Już od samego czytania ślinka cieknie, a od oglądania zdjęć już w ogóle. W kuchni mam dwie lewe ręce, ale może warto by spróbować zrobić taką pyszność?

Mam nadzieję, że wpadło wam coś w oko i skorzystacie z przedstawionych linków. A może wy znaleźliście ostatnio jakieś warte uwagi artykuły, posty czy też blogi? Koniecznie podzielcie się linkami!You Might Also Like

6 komentarze

 1. U mnie też polecajka :) i jest post się powtarza :) Ja idę poczytać o treningu mięśni brzucha :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się podoba strona trenowaniu mięśni brzucha z tej listy co prezentujesz. A ogólnie to przeglądam dużo różnych bogów o zarabianiu w internecie.

  OdpowiedzUsuń
 3. ciekawy wpis

  https://hyggefotografia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Najchętniej czytane!